Apie mus

Gekonas - žūklė

Gekonas – tai Rimanto Urnikio įmonei priklausantis prekinis ženklas. Įmonė prekiauja žūklės reikmenimis, dviračiais, dviračių detalėmis, bei aksesuarais. Mes prekiaujame parduotuvėse Kuršenuose ir Jonavoje. Abiejose parduotuvėse rasite platų asortimentą prekių skirtų žūklei ir dviračiams. Vertindami Jūsų laiką įkūrėme internetinę parduotuvę gekonas.lt. Visose mūsų parduotuvėse rasite žinomų ir patikimų gamintojų prekių ženklus.

Jau 20 metų dirbame mažmeninės prekybos srityje. Vienas pagrindinių įmonės tiklsų – dirbti taip, kad kiekvienas klientas liktų patenkintas aptarnavimu ir įsigyta preke. Stengiamės užtinkrinti kokybišką ir greitą aptarnavimą.

Daugiau kaip 20 metų darbo patirtis mažmeninėje prekyboje leido patikrinti ir atrinkti tiekėjus, kurie garantuoja konkurencingą kainą ir nepriekaištingą kokybę. Pas mus galite įsigyti produktų su prekių ženklais : Ryobi, DAIWA, Mistrall, Traper, Jackson, Keitech, Jackall, Larus, Duel, Spinnex, Tokushima, Meps, Kibs, Lucky John, Rapala, Akara, Salmo, Owner, Gamakatsu, Cobra, Norfin Zumpė ir daugelis kitų… Atsižvelgdami į klientų poreikius, nuotalos plečiame asortimentą. Atvykus pas mus į parduotuvę, prekes galite įsigyti ir išsimokėtinai.